Aktualności

Prezentacja produku dostępna na YT i FB 2019-05-31 Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją urządzeń VENDAVAL dostepną w formie video prezentacji na YouTube oraz Facebook:
https://www.youtube.com/watch?v=SVP6Xdd-BPk
https://www.facebook.com/suszarki.vendaval/

Pozdrawiamy
Zespół VENDAVAL
Wprowadzamy kolor do twojej garderoby! 2018-08-24     

Wprowadzamy kolor do twojej garderoby!  
Oprócz dużego wyboru standardowych kolorów RAL oferujemy również możliwość wykonania urządzeń według żądanych kolorów dla urządzeń Vendaval. Podaj nam pożądany kolor RAL lub szczegóły NCS, a my zajmiemy się konkretnymi oczekiwaniami. Jako wisienka na torcie możemy wyczarować logo klubu lub firmy na obudowie.
Jak to wszystko się zaczęło? 2018-05-01 Historia rozpoczęła się w 1927 roku w małym warsztacie w Zurychu, gdzie założono firmę - Rez AG.   Z biegiem lat firma szybko zyskała uznanie w dziedzinie przemysłowych i publicznych urządzeń sanitarnych ze względu na wysoką jakości sprzętu i urządzeń.   Dzięki doskonałej jakości produktu, dostosowanej do klienta oraz sprawnej obsłudze firma Rez AG jest również dobrze znana za granicą. Nowoczesny design, przyjazny dla środowiska, energooszczędny i higieniczny sprzęt przyczyniają się do renomy firmy Rez AG.   Wszyscy znają teraz prysznice z ciepłym powietrzem Vendaval firmy Rez AG, które są używane w 90% obiektów sportowych w Szwajcarii.   Wieloletnie doświadczenie spowodowało zaistnienie urządzeń Vendaval w instytucjach publicznych i szkołach jako absolutny numer jeden, co jest dumą po 90 latach istnienia firmy. Zamierzamy kontynuować i odnieść podobny sukces w obecności na rynku globalnym, mówi Jean-Pierre Murith, dyrektor sprzedaży międzynarodowej firmy Rez Ag.